Pękł Blok - serwis silników spalinowych Zakład specjalistyczny

Szanowni Państwo

Mam przyjemność zaprezentować Państwu firmę "Pękł-Blok" działającą na rynku od 1982r. Jest to firma rodzinna, która swoje korzenie w usługach przejęła po ojcu obecnego właściciela. A Swoim kilkudziesięcioletnim doświadczeniem pragnie i Państwu świadczyć usługi. Nasza firma,jeżeli tylko otrzyma takie zgłoszenie obejmuje każdy rejon Polski. Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami transportu samochodowego i serwisami samochodowymi, sami też posiadamy flotę samochodów ciężarowych, świadczymy usługi naprawcze samochodów ciężarowych. Nasi klienci to spedycje krajowe i międzynarodowe, drogownictwo, rolnicy, małe i duże firmy zajmujące się mechaniką pojazdową i naprawą silników.

Oferujemy Państwu

Naprawę pękniętych bloków silników spalinowych a wyspecjalizowaliśmy się w naprawie:

- Pęknięcia płaszczy wodnych

- Dziury

- Arterie olejowe

Na nasze usługi udzielamy gwarancji, w szczególnych wypadkach spawamy niektóre elementy żeliwne silnika (nigdy nie spawamy płaszczy wodnych), dopracowaliśmy się wielu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które gwarantują pewność i zaufanie do naszej pracy.

Godne uwagi jest również to, że samochody - zwłaszcza ciężarowe - nie potrzeba zbędnie demontować i wyciągać silnika z ramy.

Jeżeli Państwo będziecie zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mail, celem uzgodnienia szczegółów współpracy.

 

 

Z poważaniem:         

Łukasz Wrzesiński       

Specjalista ds. marketingu  

Copyright Zbigniew Wrzesiński

Projekt i wykonanie:

G-Creations - tworzenie stron www